Johann Zarco na swoich social mediach opublikował najnowszą aktualizacje swojego stanu zdrowia po wypadku podczas Grand Prix Katalonii w Barcelonie.
Minęły już dwa tygodnie od groźnego wypadku w Montmeló. Dbam o nogę i na szczęście jej stan dość szybko się poprawia. Na operację muszę jeszcze poczekać, ponieważ doznałem bardzo głębokich oparzeń pod kolanem i nie mogę ryzykować wystąpienia infekcji podczas zabiegu.
Dziękuję wszystkim za wiadomości i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Mam szczęście, że otaczają mnie wspaniali ludzie, dlatego będziemy działać mądrze i rozsądnie
A tak przy okazji – bita śmietana od czasu do czasu naprawdę pomaga”