Obserwuj nas na

Alberto Puig przestaje być menadżerem HRC w MotoGP

Alberto Puig od 2027 roku przestanie pełnić obowiązki menadżera fabrycznego zespołu Hondy w MotoGP.

Puig był menadżerem Hondy w MotoGP od 2018 roku, zastępując na tym stanowisku Livio Suppo.

Od przyszłego roku Puig zostanie doradcą zespołu. Otwiera to drzwi dla Davide Brivio, aktualnego menadżera zespołu Trackhouse.

Comments
Join the Discussion and Share Your Opinion
Add a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *