Alex Marquez pomyślnie przeszedł zeszłej nocy operację złamania prawego obojczyka, który został ustabilizowany poprzez wszczepienie płytki.
Zabieg przeprowadzili Anna Carreras, David Benito i Paula Barragán w Hospital General de Catalunya. Jeszcze dziś po południu opuści szpital.
hOtwtzoXbQilQHUAW