Gdzie oglądać transmisje MotoGP? – AKTUALIZACJA

Transmisje motocyklowych mistrzostw świata MotoGP dostępne są w telewizji jak i w internecie. Od 2012 roku prawa telewizyjne do MotoGP ma telewizja Polsat.

Od tego roku jak poinformował Grzegorz Jędrzejewski – komentator Polsatu, cały tegoroczny sezon MotoGP będzie dostępny w telewizji na kanale Polsat Sport Premium 2. Oznacza to, że motocyklowe mistrzostwa Świata znikną z kanałów Polsatu i dostęp do transmisji będzie wynosił 40 zł miesięcznie.

Wykupując dostęp do Polsat Box Go Sport poza MotoGP będziecie mieli dostęp do meczów Ligi Mistrzów, PKO BP Ekstraklasy, Ligi Hiszpańskiej, Włoskiej Francuskiej, a także do meczów Fortuna 1 Ligi i Fortuna Pucharu Polski.

Pamiętajcie o wyborze pakietu Sport, pakiet premium nie obejmuje kanałów sportowych. Jeżeli jesteś użytkownikiem iOS i przez aplikację pokazuje Ci cenę 69,99 to dlatego, że płacisz dodatkowo za prowizję Apple. Warto wejść wtedy na stronę polsatboxgo.pl i cena pokaże się poprawna.

Tegoroczny sezon MotoGP zniknie również z darmowej usługi Polsat GO, która według informacji niektórych źródeł m.in. portalu press.pl ma zostać zamknęta, a wszystkie dostępne treści będą dostępne na platformie Polsat Box Go. Jak poinformował Grzegorz Jędrzejewski – trwają rozmowy, aby transmisja była dostępna na stronie internetowej polsatsport.plTransmisja będzie również dostępna na stronie polsatsport.pl oraz na platformie Polsat GO.

Transmisje MotoGP można oglądać również na oficjalnym portalu MotoGP.com wykupując usługę MotoGP VideoPass. Koszt rocznej usługi na dzień pisania artykułu nie został podany. Rok temu cena wynosiła 139,99 Euro (667 zł). MotoGP Video Pass oferuje transmisje live na żywo, dostęp do live timingu oraz bogatą bibliotekę wyścigów historycznych.

Nie ukrywajmy, jest drogo. Roczna subskrypcja za F1 TV Pro wynosi 49,99 Euro, czyli około trzy razy taniej niż za MotoGP VideoPass.

Nasze Social Media

Podoba Ci się nasza twórczość?

Postaw mi kawę na buycoffee.to