Gdzie oglądać transmisje MotoGP? – AKTUALIZACJA #2

Transmisje motocyklowych mistrzostw świata MotoGP dostępne są w telewizji jak i w internecie. Od 2012 roku prawa telewizyjne do MotoGP ma telewizja Polsat.

Od tego roku cały tegoroczny sezon MotoGP będzie dostępny w telewizji na kanale Polsat Sport Premium 2. Dostęp do kanałów premium marki Polsat jest płatny, a koszt miesięczny usługi wynosi 40 złotych miesięcznie.

Wykupując dostęp do Polsat Box Go Sport poza MotoGP będziecie mieli dostęp do meczów Ligi Mistrzów, PKO BP Ekstraklasy, Ligi Hiszpańskiej, Włoskiej Francuskiej, a także do meczów Fortuna 1 Ligi i Fortuna Pucharu Polski.

Pamiętajcie o wyborze pakietu Sport, pakiet premium nie obejmuje kanałów sportowych. Jeżeli jesteś użytkownikiem iOS i przez aplikację pokazuje Ci cenę 69,99 to dlatego, że płacisz dodatkowo za prowizję Apple. Warto wejść wtedy na stronę polsatboxgo.pl i cena pokaże się poprawna.

Tekst został zaktualizowany po raz drugi dnia 31.08.2023 z powodu wyłączenia usługi Polsat GO.

Transmisje za darmo w internecie

Pomimo iż transmisje w Telewizji zostały przeniesione na płatne kanały polsatu, to jest możliwość oglądania ich w internecie zupełnie za darmo na stronie internetowej polsatsport.pl. W dniu 31 sierpnia 2023 roku została wyłączona usługa Polsat GO, na której przez ostatni czas po transfuzji z Ipla.tv były dostępne transmisje z motocyklowych mistrzostw Świata MotoGP.

Transmisje na stronie internetowej polsatsport.pl są takie same jak w usłudze Polsat Box GO. Przeważnie są promowane na stronie głównej. Jeżeli nie znajdziecie ich od razu po wejściu na stronę internetową polsatu sport, to wystarczy wybrać zakładkę Moto.

MotoGP VideoPass

Transmisje MotoGP są również dostępne w usłudze MotoGP VideoPass oferowanej przez Dornę. Transmisję są dostępne w języku angielskim, a koszt usługi wynosi 69.99€, co po kursie z dnia 31.08.2023 roku wynosi około 315 zł. Jest opcja wyboru płatności miesięcznej, ona wynosi 29.99€.

Usługa MotoGP Video oferuje po za transmisjami live na żywo, dostęp do wyścigów historycznych czy filmów dokumentalnych o motocyklowych mistrzostwach Świata.

Warto zaznaczyć, że ta cena jest obniżona o połowę, pierwotna cena wynosiła 139.99€. Jest to promocja związana ze wkroczeniem w drugą część tegorocznego sezonu. Przy cenie 49.99€ za rok za usługę F1TV Pro, oferta Dorny jest przesadą.