Jak podaje hiszpański motorsport.com, od Grand Prix Włoch w Mugello, Aprilia ma pozyskać nowego głównego sponsora, którym pozostanie producent napojów energetycznych Monster!
Na ten moment obie strony podpisały umowę do końca sezonu, zobowiązując się do przedłużenia jej po 2026 roku.