Obserwuj nas na

Tech3 Racing przedłuża współpracę z KTM’em w MotoGP

Tech3 Racing KTM

Zespół Tech3 Racing podczas 6. rundy motocyklowych mistrzostw Świata MotoGP w Barcelonie poinformował o podpisaniu wieloletniej umowy, na mocy której od 2027 roku będzie kontynuował rolę satelickiego zespołu austriackiej marki w MotoGP.

Tech3 rozpoczął współpracę z KTM’em w 2019 roku rozstając się z Yamahą. W ostatnich tygodniach mówiło się, że Tech3 ma opuścić KTM’a i zostać zespołem satelickim Hondy. Finalnie oba podmioty się dogadały i będą kontynuowały wieloletnią współpracę.

Comments
Join the Discussion and Share Your Opinion
Add a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *