Trackhouse Racing podczas 6. rundy tegorocznego sezonu motocyklowych mistrzostw Świata MotoGP w Barcelonie potwierdziło, że z końcem tego roku ich aktualny menadżer zespołu Davide Brivio odchodzi.
Na początku tego tygodnia pojawiły się przecieki, że Brivio ma odejść z amerykańskiego zespołu i przejść do HRC jako konsultant zespołu. Jednak odejście od roli menadżera Alberto Puiga sugeruje, że aktualny menadżer Trackhouse obejmie jego stanowisko w fabrycznym zespole Hondy.