Flying Buffs z planami startu w mistrzostwach Świata FIM EWC!

Flying Buffs w sezonie 2023 planuje wystartować w długodystansowych mistrzostwach Świata FIM EWC! Oznacza to, że w tegorocznym sezonie FIM EWC zobaczymy trzy polskie zespoły. Flying Buffs planuje również start w serii BMW M Cup oraz w mistrzostwach Polski w klasie 300.

Flying Buffs jest zespołem stworzonym wokół pasji do motocykli jak i świetnej zabawy, w rodzinnej atmosferze. Tak też będzie w tym roku, który szykuje się bardzo pracowity. Zebraliśmy w zespole nowych ludzi, aby spełniać nasze marzenia oraz realizować cele, które są ciężkie, ale osiągalne.

W sezonie 2023 będziemy startować w wielu wyścigach długodystansowych, takich jak: 6 Heures Moto Spa-Francorchamps, 24h de Motociclisme – Circuit de Barcelona-Catalunya oraz najbardziej prestiżowa seria wyścigów długodystansowych FIM Endurance World Championship EWC

Jak w poprzednim roku, wystartujemu również w BMW M CUP, Mistrzostwach Polski w klasie 300 oraz będziemy bawić się na wielu track days!

W najbliższym czasie będziemy odsłaniać nasze karty, prezentując dla Was kierowców oraz zespół, który będzie z nami pracował przez cały sezon 2023!

Trzymajcie za nas kciuki i kibicujcie”

Źródło, Flying Buffs