Gdzie oglądać transmisje MotoGP w sezonie 2024?

Transmisje motocyklowych mistrzostw świata MotoGP dostępne są w telewizji jak i w internecie. Od 2012 roku prawa telewizyjne do MotoGP ma telewizja Polsat.

Transmisje w telewizji

Tak samo jak w zeszłym roku, tegoroczny sezon MotoGP będzie dostępny w telewizji na kanale Polsat Sport Premium 2. Dostęp do kanałów premium marki Polsat jest płatny. Wykupując dostęp do Polsat Box Go Sport poza MotoGP będziecie mieli dostęp m.in. do meczów Ligi Mistrzów, PKO BP Ekstraklasy, Ligi Hiszpańskiej, Włoskiej, Francuskiej, a także do meczów Fortuna 1 Ligi i Fortuna Pucharu Polski.

Pakiet Polsat Sport Premium możecie zakupić u swojego operatora telewizyjnego. Pakiet sportowy polsatu możecie zakupić również na ich stronie internetowej w kwocie 40 zł miesięcznie. Wystarczy kliknąć tutaj i zostaniecie przeniesieni do opcji zakupu.

Transmisje za darmo w internecie

Pomimo iż transmisje w Telewizji zostały przeniesione na płatne kanały polsatu, to jest możliwość oglądania ich w internecie zupełnie za darmo na stronie internetowej polsatsport.pl. W dniu 31 sierpnia 2023 roku została wyłączona usługa Polsat GO, na której przez ostatni czas po transfuzji z IPLA.TV były dostępne transmisje z motocyklowych mistrzostw Świata MotoGP. Transmisje na stronie internetowej polsatsport.pl są takie same jak w usłudze Polsat Box GO. Przeważnie są promowane na stronie głównej. Jeżeli nie znajdziecie ich od razu po wejściu na stronę internetową polsatu sport, to wystarczy wybrać zakładkę Moto.

MotoGP VideoPass

Transmisje MotoGP są również dostępne w usłudze MotoGP VideoPass oferowanej przez Dornę. Transmisję są dostępne w języku angielskim. Koszt usługi wynosi 139.99€, co po kursie z dnia 28.02.2024 roku wynosi około 600 zł. W pakiecie z usługą Timing Pass – live timing – cena wzrasta o 9€. Jest opcja wyboru płatności miesięcznej, ona wynosi 29.99€ (około 130 zł). Usługa MotoGP Video oferuje po za transmisjami live na żywo, dostęp do wyścigów historycznych czy filmów dokumentalnych o motocyklowych mistrzostwach Świata.